Projektas „Dovanoju Atgają“

 

Projektas „Dovanoju Atgają“ – stovyklą organizuojančio labdaros fondo „Vienybė“ iniciatyva, skirta sudaryti sąlygas į stovyklą atvykti visiems apie ją svajojantiems vaikams. Kaupiame lėšas bei renkame tėvelių paramą, kad galėtume padėti vaikams, neturintiems finansinių galimybių stovyklauti Atgajoje.

2019 m. vasarą Jūsų parama leido išvykti į stovyklą 28 vaikams, kurie nebūtų galėję to padaryti savo lėšomis.

Projekto pradžia – 2018 m. pavasarį netikėtai gauta parama Atgajai. Vienas 1999 m. stovyklavęs vadovas-savanoris padovanojo net 1000 eurų.  Džiaugiamės, kad Atgaja gyvenime palieka ryškų pėdsaką, skatinantį sugrįžti po tiek metų. Didžiulis ačiū jam ir kitiems tėveliams prisidėjusiems prie šio projekto: 2018 m. vasarą surinkta paramos suma – 3500 Eurų. Labai džiaugiamės, kad Jūsų paaukotos paramos dėka 2018 metais galėjome dalinai arba pilnai finansuoti net 40 kelialapių vaikams iš socialiai remtinų ir su finansiniais sunkumais susiduriančių šeimų.

Ir jus kviečiame dalintis: galbūt vaikui, prie kurio kelialapio prisidėsite, tai taip pat taps gyvenimą keičiančia patirtimi? Svarbi ir reikalinga yra pagalba ir mažesne suma: dėdami eurą prie euro, padovanosime Atgają visiems apie ją svajojantiems vaikams. Prisidėti prie projekto galite nurodydami paramos sumą registracijos į stovyklą metu arba pervesdami  į labdaros fondo „Vienybė“ sąskaitą (mokėjimo pavedime nurodykite „Dovanoju Atgają“).