Z2 (Ne)paprastas žmogus X ir kiti (ne)pažįstamieji

Apie pamainą 5 sakiniais. 

Apie save.

Apie Tave.

Apie mus.

Apie tai kur prasidedam…

…ir kur baigiamės.

Pamaina bus apie žmogų, apie jo raidą, apie tai, kaip mes keičiamės, su kokiais iššūkiais susiduriame ir kaip juos (ne)įveikiame. Kaip tai daro įtaką mūsų tolimesniam gyvenimui? O gal nedaro? Kuo skirtingų amžiaus tarpsnių vertybės skiriasi, o kuo yra panašios? Kaip galime suprasti vieni kitus ir patys save? Kaip mūsų laisvės pojūtis, lietuvybė, pagarba vienas kitam, meilė, šeimos puoselėjimas atsispindi knygose, filmuose, žymiuose žmonėse ir jų poelgiuose, istoriniuose laikotarpiuose, Lietuvos kraštuose ir gamtoje. Kartu su Mažuoju princu ropšimės ant Asteroido B612, Ana Frank mums papasakos kaip išlikti žmogumi, Astrida Lindgren su Jonu Meku atskleis amžinos jaunystės paslaptis, Lietuvos istorinė kelionė nuo gimimo link dabarties mokys pasitikėti, kad po žiemos ateis pavasaris…

Apie pamainą trumpai. 10 dienų per kurias ir kaip: apie save ir kitus, apie vidų ir vertybes, apie skirtumus ir panašumus, apie supratimą ir nesupratimą,  per knygas, per gamtą, per žmones, per pasirinkimus, per kūrybą, per sprendimus.

Ką išmoksi / sužinosi šioje pamainoje? 

Apie save.

Apie Tave.

Apie mus.

Apie tai, kur prasidedam…

…ir kur baigiamės.

Sužinosi apie tai, kaip mes augame ir kodėl kartais nesuprantame vieni kitų. Kaip formuojasi mūsų vertybės ir kodėl jos skiriasi. Dar sužinosi, kaip susikalbėti su kitu/kita kai atrodo, kad tai neįmanoma.

Į kokius klausimus ieškosim atsakymų? 

                                 KAS?    Aš

                                 KO? Ieškai/Ieškau/Bijau

                                 KAM? Atsiveriu

                  Apie KĄ?  Svajoju

                      Su KUO? Galiu pasitikėti

                                KUR? Link einu

                                KAIP? Išreiškiu

                                KODĖL? Jaučiu

P. S. Kartu su savo vertybėmis, jausmais, baimėmis kelsim klausimus sau ir kitiems, tikėsim ir netikėsim dalykais, ieškosim ir atrasim, mokysimės, klausysim ir matysim.

GRĮŽTI Į PAMAINŲ SĄRAŠĄ

REGISTRUOTIS