Šeimų stovykla

Tai kas ten tokio toje Atgajoje? Mama, tėti, to neįmanoma papasakoti, tai reikia patirti.

Pirmoji Atgajos šeimų pamaina kviečia išbandyti tai, ko „neįmanoma papasakoti“ tėvams, draugams, seneliams ar antroms pusėms. Kūrybinės veiklos, žaidimai, dainos, šokiai, teatras, tradicijos, simuliacijos, personažai, nuotykiai, užsimezgantys artimi ryšiai – visa tai, ko patirti kasmet sugrįžtame į Atgają, tilps į intensyvią trijų parų stovyklą. Visus stovyklos dalyvius lygiaverčiai įtraukianti programa leis patirti gilesnį, artimesnį buvimą su savo šeimos nariais, augti išbandant naujus vaidmenis ir atsakomybes. Pamainoje dirbs patyrę vadovai, pasidalinsiantys įkvėpimu, kasdienybėje dažnai užmirštamomis idėjomis ir užsiėmimais, kurie, viliamės, tęsis ir sugrįžus namo.  

Stovyklos įkvėpimas – Astridos Lindgren kūryba. Čia sutiksi Emilį ir Pepę, žaisi Pramuštgalvių gatvėje, ieškosi savyje Liūtaširdžio, keliausi po Tolių šalį… Mama, ką šiandien tau reiškia nuotykis? Tėti, ar tu nors truputį padauža? Sese, broli, ar važiuotum atostogų į Varnų salą?

Svarbu, kad šeimą sudarytų bent du asmenys, kuriems dešimt ar daugiau metų (kiti šeimos nariai gali būti ir jaunesni). Taip pat svarbu: suaugusieji, atvykstantys su mažais vaikais, prisiima atsakomybę už jų priežiūrą.

Apgyvendinimas šešiaviečiuose kambariuose.

Stovyklos kaina dalyviams nuo 7 metų:

2 asmenų šeimai – 180 Eur

3 asmenų šeimai – 250 Eur

4 asmenų šeimai – 320 Eur

Vaikams nuo 2 iki 6 metų stovyklos kaina – 50 Eur, vaikams iki 2 metų dalyvavimas nemokamas.

Šeimų stovykla vyks rugpjūčio 22–25 dienomis. Smarliūnuose susitiksime ketvirtadienio (22 d.) vakarą, o namo keliausime sekmadienį (25 d.) popiet.

Visa papildoma informacija ir atsakymai į klausimus – el. paštu info@latgaja.lt / telefonu 8 629 12346 (stovyklos viršaitė Ieva)

Registracija į stovyklą ČIA

Šeimų pamainos dokumentai: Šeimos anketa, Sutartis, Sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo ir apsaugos.

#pasiimkmamą ir praleisk kitokį savaitgalį su šeima!

GRĮŽTI Į PAMAINŲ SĄRAŠĄ