S5 Keistuoliai

Apie pamainą 5 sakiniais. Kiekvienas esame savaip keistuolis. Norime pasidžiaugti, kad tai daro mus ypatingais. Keistuoliai išrado lėktuvus, kubizmą, gravitaciją ir pirmąjį nepriklausomą teatrą Lietuvoje. „Keistuolių teatras“ perteikė dainas ir istorijas naujomis spalvomis. Įkvėpti visų pasaulio keistuolių, mes taip pat atrasime kas daro mus ypatingus, džiaugsimės vieni kitais ir daug kursime, dainuosime, vaidinsime ir įgyvendinsime savo pirmąsias nepriklausomas idėjas.

Apie pamainą trumpai. Šioje pamainoje būsime skirtingi, o kursime kartu!

Ką išmoksi/sužinosi šioje pamainoje? Pažinsime ir būsime įkvėpti „Keistuolių teatro“ kelionės. Mes leisime sau kurti, vaidinti, dainuoti ir juoktis. Mes išmoksime daug juoktis. Taip pat išmoksime priimti, kad visi esame skirtingi ir ypatingi, dėl to kartais ir keisti. Pamatysime, kaip keistuoliškumas padėjo kitiems žmonėms pasiekti savo svajonių ir leisime sau svajoti, kad ir kokios keistos tos svajonės kartais būtų!

Į kokius klausimus ieškosime atsakymų? Kuo aš įdomus? Kuo tu įdomus? Ką noriu pasakyti pasauliui? Ką norėčiau padovanoti pasauliui? Kas nutiks, jei padarysiu vat taip? O jeigu prie tos tavo minties pridėtume aną mano idėją? O kas yra ir kas buvo Keistuoliai?

P.S.Pradėk nuo kairio viršutinio kampo ir keliaudamas po langelį žemyn arba į dešinę sudaryk žodį „KeistuolėKeistuolėK“. Bet eik tokiu keliu, kokiu tavo manymu niekas kitas nenueis!*

K E I S T U O L Ė K
E I S T U O L Ė K E
I S T U O L Ė K E I
S T U O L Ė K E I S
T U O L Ė K E I S T
U O L Ė K E I S T U
O L Ė K E I S T U O
L Ė K E I S T U O L
Ė K E I S T U O L Ė
K E I S T U O L Ė K

* Galimų kelių skaičius = 48620, tad gali nesijaudinti per daug!

Šios pamainos neorganizuoja „Keistuolių teatras“

GRĮŽTI Į PAMAINŲ SĄRAŠĄ

REGISTRUOTIS