S1 Miuziklo slėnis: Velnio nuotaka Baltaragio malūne

Apie pamainą 5 sakiniais. Visiems, kurie jaučia, kad dainavimas, šokis ir teatras jiems padeda išreikšti save. Visiems, kurie norėtų pasinerti į svaigų garsų, judesio ir vaidybos sūkurį. Visiems, kurie svajoja pabandyti tapti miuziklo dalimi ir trokšta susilaukti gausių aplodismentų po pasirodymų. Miuziklo slėnyje, išbandydami savo jėgas kūrybiniame procese, gilindamiesi ir tyrinėdami Baltaragio malūną, atlikdami Velnio nuotakos dainas, bandysime atrasti ir patirti, kas iš tiesų yra miuziklas.

Apie pamainą trumpai. Tai yra muzikinė-teatrinė pamaina, kurioje tyrinėsime ir „matuosimės“  miuziklo žanrą.

Ką išmoksime / sužinosime šioje pamainoje? Keliaudami garsų, vaizdų ir judesio pasauliu, patirsime miuziklo žanro kūrimo ir atlikimo skonį: jo sukūrime dalyvausime „iš vidaus“. Įgysime nepakartojamą patyrimą, sujungiant dainą, judesį ir žodį. Šoksime netradicinius šokius. Mokysimės, kaip istorijas pasakoti dainos ir judesio pagalba. Ir, žinoma, tyrinėsime ir gilinsimės į vieną garsiausių lietuviškų miuziklų – „Velnio nuotaką“.

Į kokius klausimus ieškosim atsakymų? Kaip nugalėti scenos baimę? Į kurį iš personažų esu panašiausias: Girdvainį, Pinčiuką ar Jurgą? Ar vis dar stovi Baltaragio malūnas? Galų gale, ką apskritai miuziklas reiškia man ir ką aš – miuziklui?

P. S. Norėtume, kad kiekvienas stovyklautojas atvyktų, jau „apšilęs“ ir su savo kūrybine vizija: būtų bent jau susipažinęs su miuziklu „Velnio nuotaka“ arba su K. Borutos legenda „Baltaragio malūnas“.

 

GRĮŽTI Į PAMAINŲ SĄRAŠĄ

REGISTRUOTIS