Kviečia Rudens pamaina!

Kviečiame praleisti rudens atostogas Atgajoje! Nauji nuotykiai, atradimai, kūryba, gilesnis savęs ir kito pažinimas, atgajietiškos dainos rudenėjančioje girioje laukia nesulaukia tavęs stovykloje!

Kada? Spalio 28–lapkričio 2 dienomis

Dalyviai. 12–18 metų. Vietų skaičius ribotas – iš viso stovykloje dalyvaus iki 35 vaikų.

Stovyklos tema. „Kas pasakos?” Ar kada nors pagalvojai, kaip nuo to, kas pasakoja, keičiasi istorija? Ar suklydus reiktų nustoti stengtis? Kaip pasirinkti, kurią konflikto pusę palaikyti? Kada autoritetas nustoja vesti į priekį ir rodyti kelią? Rudens tamsiais vakarais, rusenant židiniui, iškėlėme šiuos klausimus. Atsakymų į juos rudens pamainoje ieškoti padės pasakų veikėjai. Juk pasakos – tai idealus pasaulis, kuriame viskas įmanoma ir pasiekiama. Jame vyksta daugybė nuostabių dalykų ir, svarbiausia, gyvenimas tęsiasi ilgai ir laimingai! Tačiau kas vyksta po to? Ilgėjant rudens vakarams susiburkime girioje ir atraskime, kas iš tiesų slypi už mums pasakojamų istorijų.

Vieta. Poilsiavietė „Auksinė giria” Molėtų raj. Apgyvendinimas elektra šildomuose mediniuose nameliuose su patogumais, 4–6 vietų kambariuose kartu su vadovais.

Maitinimas. 5 kartus per dieną pateikiamas subalansuotas ir šviežias vegetariškas maistas: bus skanu ir sotu, tačiau be mėsos!

Kaina. 180 Eur. Registracija į stovyklą.

Papildoma informacija suteikiama el. paštu info@latgaja.lt

 

Post thumbnail

Turime laisvų vietų

Šiuo metu turime atsiradusių laisvų vietų į šias pamainas:   S4 Už laisvę, tėvynę ir tave (liepos 21–30 d.) Registracija telefonu: 8 685 36949 ____________ Taip…
Plačiau