Kviečia Pavasario pamaina!

Kviečiame užbėgti vasarai už akių ir išvykti į stovyklą jau per moksleivių pavasario atostogas!

Visų išsiilgusių naujų pažinčių, atradimų, nuotykių lauksime Pavasario pamainoje, kurioje išgirsime savo vidinius balsus, išgirsime kitus, ieškosim ir atrasim, dainuosim, įkvėpsim ir iškvėpsim, mylėsim, klausysim ir tylėsim.

Kada? Balandžio 23–28 dienomis

Dalyviai. 12–18 metų. Vietų skaičius ribotas – iš viso stovykloje dalyvaus iki 35 vaikų.

Stovyklos tema. „(Ne) savu balsu” Kur ir kaip užgimsta balsas? Ką jis sako? Koks jis būna? Kas ir kada jį gali išgirsti? 

Laikas suprasti, kas gi tas balsas? Laikas išgirsti, laikas pavasarį paversti atradimu.

Suksimės aplink balsus:  mano, tavo, mūsų, sielos, širdies, sąžinės, instrumento, liaudies, spaudos, politinis, gamtos, pavasario, vasaros, rudens, žiemos, valios, paskatos, motyvacinis, gražus, negražus, skambus, garsus, tylus, skardus, duslus ir … tapsime vienu balsu!

Vieta. Poilsiavietė „Auksinė giria” Molėtų raj. Apgyvendinimas elektra šildomuose mediniuose nameliuose su patogumais, 4–6 vietų kambariuose kartu su vadovais.

Maitinimas. 5 kartus per dieną pateikiamas subalansuotas ir šviežias vegetariškas maistas: bus skanu ir sotu, tačiau be mėsos!

Kaina. 180 Eur. Registracija į stovyklą.

Papildoma informacija suteikiama el. paštu info@latgaja.lt

Post thumbnail

Turime laisvų vietų

Šiuo metu turime atsiradusių laisvų vietų į šias pamainas:   S4 Už laisvę, tėvynę ir tave (liepos 21–30 d.) Registracija telefonu: 8 685 36949 ____________ Taip…
Plačiau