Ieškome naujų vadovų!

Savanorystė stovykloje suteikia unikalią nuoširdaus bendravimo su vaikais patirtį, leidžia išbandyti save kūrybinėje veikloje, mokytis ir tobulėti.

 

Atgaja išskirtinė, nes čia kiekvienos pamainos programą kuria patys vadovai kartu su vaikais. Didelis dėmesys skiriamas ne tik šiltiems tarpusavio ryšiams ir kūrybai, bet ir lietuviškajai tapatybei – tradicijoms, istorijai, kalbai, šiuolaikiškai interpretuojamam kultūriniam paveldui. Vieni pagrindinių stovyklos tikslų – sudaryti sąlygas kiekvienam vaikui stovykloje jaustis laisvai būnant savimi, įgalinti atsiskleisti ir kurti. Taip gimsta daug kūrybiškų sprendimų bei mezgami stiprūs ir nuo kasdienybės savo tikrumu, gilumu besiskiriantys santykiai.

Stovyklos vadovais-savanoriais gali tapti pilnamečiai asmenys, jau baigę (ar šiemet baigsiantys) mokyklą ir galintys skirti savanorystei pakankamai laiko: tris dienas naujų vadovų rengimo seminarui kovo–balandžio mėnesiais, tris dienas seminarui gegužės 17–19 d. ir 13 dienų (3 dienas mokymų ir 10 dienų stovyklos su vaikais) pasirinktu laiku vasarą.

Šiuo metu vyksta pirmasis vadovų-savanorių ruošimo etapas: susidomėję savanoryste kviečiami į stovyklos pristatymus. Jų metu papasakojama apie Atgajos specifiką, atsakoma į visus kylančius klausimus, vyksta vadovų atranka. Vėliau naujieji savanoriai dalyvauja vadovų rengimo seminaruose, kurių metu stiprinami komandinio darbo, lyderystės, psichologijos, neformaliojo ugdymo, teatro ir kiti gebėjimai bei žinios, o galiausiai – dešimt vasaros dienų praleidžia stovykloje.

Iš 2018 m. vadovų atsiliepimų:

Neįkainojama patirtis: darbo su vaikais, darbo komandoje, savęs pažinimo! Buvo labai įdomu ir beprotiškai gera bei linksma kurti, planuoti ir duoti vaikams.

Visos pamainos metu buvo išsakyta ir sukurta tiek be galo daug nuostabių dalykų. Tai sukrėtė, keitė mąstymą, mokė ir tiesiog padarė mane geresniu žmogumi.

Atgajoje savyje atradau daugiau tvirtumo, įgavau stipresnį atsakomybės jausmą.

Čia labiau nei bet kas kita buvo vertinamas žmogus: kiekvienas vadovas, kiekvienas vaikas, kiekvienas administracijos narys.

Atgaja buvo pilna pozityvių emocijų, idėjų ir įdomiausių žmonių, iš kurių galima buvo mokytis ir mokytis.

 Jaučiuosi kūrybiškai išsilaisvinusi, kurdama su vaikais sugebėjau džiaugtis kiekviena proceso sekunde.

 

Norinčius tapti vadovais-savanoriais kviečiame užsiregistruoti ir atvykti į savanorystės stovykloje pristatymą Vilniuje ar Kaune.

Savanorystės pristatymai Vilniuje, Antakalnio atvirame jaunimo centre (Antakalnio g. 84A):

Balandžio 2 d., antradienį, 19:00

Savanorystės pristatymai KauneSenamiesčio vaikų dienos centre (M. Daukšos g. 52/Jonavos g. 14):

 

Jei domina galimybės gyvenantiems užsienyje ar kituose miestuose, kyla papildomų klausimų, netinka siūlomi pristatymų laikai, drąsiai rašyk el. paštu jaunimas.vaikams@gmail.com

Daugiau apie savanorystę

Post thumbnail

Atgajos diena sausio 25 d.

Atgajos diena: Raudonasis kilimas Teatrinės improvizacijos, kūrybinės dirbtuvės, ryškūs prožektoriai ir ištiestas raudonasis kilimaslaukia Atgajos vaikų, vadovų ir visų jiems prijaučiančiųjų. Kam šįkart atiteks…
Plačiau
Post thumbnail

Atgajos 2020 datos

Tiems, kurie savo vasarą planuoja jau dabar (tai ypač aktualu atvykstantiems iš užsienio), skelbiame Atgajos 2020 pamainų datas. Pamainų temomis pasidalinsime ir registraciją atidarysime kovo…
Plačiau