Vaikų atsiliepimai

Iš 2017 ir 2018 metų stovyklautojų atsiliepimų: 

Stovykloje atradau vidinę Atgają, išmokau vienybės bei susimąsčiau, kas yra planetos.

Sužinojau ir išmokau apie sprendimų svarbą, apie tai, kokia yra jų įtaka pasekmėms. Įsitikinau ir patvirtinau, kaip svarbu lietuvių kalba, skatinti toliau stengtis ją saugoti, tausoti. Labai didžiuojuosi būdama lietuvė ir bandysiu savo veiksmais Lietuvai atsidėkoti tiems žmonėms, kurie ją prieš daugel metų išsaugojo. Taip pat patyriau, kad Atgajoje nuo išsipasakojimo / atvirumo nenukentėsi. Dar kartą suvokiau, kad čia – žmonės be kaukių.

Išmokau priimti žmones tokius, kokie jie yra, matyti asmeninį kiekvieno grožį.

Atgajoje nebijau kalbėti, esu klausoma ir girdima. Čia nėra laiko telefonams, o yra nuoširdus ir žmogiškas bendravimas. Čia visi stengiasi šypsotis.

Sužinojau, kaip galima sukurti pasirodymą per 30 minučių. Taip pat  išmokau, kaip užmegzti pokalbį ir tapti draugais.

Atradau savyje daugiau drąsos Atgajos pagalba, išmokau laisviau komunikuoti su žmonėmis. Vien pliusai ir atverta širdis naujovėms.

Išmokau įdomių faktų apie Lietuvą, Lietuvos istoriją. Išmokau naujų lietuviškų gerai skambančių dainų. Išmokau kiekvienoje istorijoje ar situacijoje atrasti archetipą. Išmokau naujų žaidimų, mankštos pratimų. Supratau, kad reikia vertinti šeimos vertybes, gerbti savo Tėvynę.

Šioje stovykloje jaučiuosi labai jaukiai lyg būčiau namuose. Labai patiko veiklos (daugumos turbūt niekada nebūčiau sumąsčiusi pati), laužai, šeimos vakarai…

Išmokau labiau mylėt Lietuvą ir dar kartą supratau, kad buvimas unikaliu savimi yra vienintelis būdas, kaip tu gali būti laimingas.

Išmokau daug lietuviškų dainų, paprastai tokių neklausau. Gali skambėti keistai, bet po šios stovyklos labai paaugau dvasiškai ir įgijau didesnį atsakomybės jausmą.

Išmokau kalbėti apie skaudžius ir netgi nemalonius dalykus. Buvo sunku, bet džiaugiuosi. Sužinojau daugiau apie teatrą ir šiaip galiu įvardinti vertybes, kurios dabar yra svarbiausios mano gyvenime po šios stovyklos.

Čia supratau, kad jausti yra svarbu.

Išmokau bendrauti su savimi. Buvo daug veiklų, kuriose pažinau save ir savo jausmus, mokiausi išlieti savo pyktį ir liūdesį, suprasti kitus ir pateisinti jų elgesį, nes nieko nėra savaime suprantamo.