Atgajos vasara

Informacija apie 2018 m. Atgajos vasarą skelbiama kovo mėnesį. Žemiau rasite informaciją apie praėjusį stovyklos sezoną. 

Atgajos vasara – tai 11 skirtingų temų pamainų. Šiais metais 9–17 metų vaikus ir jaunimą kviečiame ne tik į Atgajos namus Smarliūnuose ir pamėgtą Zelvos stovyklavietę, bet ir į po Dzūkiją keliaujančią pamainą vyresniems vaikams bei pamainą stovyklavietėje „Auksinė giria“.

Kiekviena pamaina – atskira istorija, daugybė dar niekada nemėgintų veiklų, netikėtų personažų, teatro, kūrybos. Jei išsirinkti sunku – nesijaudink, ramiai paskaityk pamainų aprašymus (juos rasi paspaudęs ant pamainos pavadinimo) ir registruokis į tą, kuri labiausiai žadina smalsumą.

Kai kurios temos atrodo nepažįstamos ar sunkiau suprantamos? Nesi stovėjęs ant teatro scenos, klausęsis miestelių šnabždesių, svajojęs apie kelionę į kosmosą? Puiku, laukiame tavęs! Atgaja yra pati geriausia vieta atsikratyti baimių, sužinoti tai, ko dar nežinai, ir išmėginti įvairiausius vaidmenis ir veiklas.

O jei esi ilgametis atgajietis ir į stovyklą vyksi antrą, trečią, o gal ir… dešimtą kartą, prisimink, kad Atgaja kasmet kitokia, čia nėra dviejų vienodų pamainų, kiekvieną vasarą tavęs laukia dar nauji draugai, naujos programos ir ypatingi nuotykiai.

2017 pamainos Smarliūnuose:

Birželio 15–24 d.Miuziklų slėnis
Birželio 26–liepos 5 d.Akys – dvi, kelių – šimtai
Liepos 7–16 d.TE ATRAS
Liepos 18–27 d.Miestelių šnabždesiai, arba 1041 km
Liepos 29–rugpjūčio 7 d.Kitokios girdėtos istorijos
Rugpjūčio 9–18 d.Tamsioji mėnulio pusė

2017 pamainos Zelvoje:

Liepos 21–30 d.Kartą kosmose…
Rugpjūčio 1–10 d.Unikalietuviškumai
Rugpjūčio 12–21 d.Kitos žaidimo taisyklės

2017 liepos 29–rugpjūčio 7 d. Keliaujanti pamaina Laisvės žvalgų takais

2017 rugpjūčio 12–19 d. Pamaina 192