Kaina

Kaip apmokėti kelialapį? Išsirinkus pamainą ir į ją užsiregistravus, prašome per 5 dienas apmokėti visą kelialapio kainą. Jei apmokėti šiek tiek vėluosite ar neturite galimybės iš karto sumokėti visos sumos, parašykite mums el. paštu info@latgaja.lt – tai galime suderinti.

Kaina. Bazinė pamainų Smarliūnuose, Zelvoje ir keliaujančios pamainos kaina – 190 Eur (vėliau daliai stovyklautojų bus pritaikyta ir grąžinta 57 Eur projekto TAPK2 nuolaida).

„Pamainos 192” Auksinėje girioje kaina – 210 Eur (projekto TAPK2 nuolaida nebus taikoma).

Nuolaida. Dalyvavome projekte TAPK2, kurio dėka nuo kainos (190 Eur) didžiajai daliai kelialapių į Smarliūnus, Zelvą ir keliaujančią pamainą bus pritaikyta 57 Eur nuolaida nuo bazinės kainos. Nuolaida taikoma tik vienai stovyklai/pamainai per vasarą. Galutiniai projekto rezultatai ir kelialapių su nuolaida skaičius bus aiškūs tik gegužės mėnesį, apie juos informuosime el. paštu. Pritaikant nuolaidą bus atsižvelgiama į registracijos laiką. Nuolaidos bus grąžinamos rudenį, gavus projekto TAPK2 paramą.

SVARBU. Savanoriška parama – Atgajos gyvavimo mokestis. Jei į Atgają vykstate ne pirmą kartą, atkreipsite dėmesį, kad kelialapių kainos šiemet mažesnės nei pernai. Tačiau prašome pagal galimybes ir stovyklos vertės jūsų vaikui pajautimą prie kelialapio kainos prisidėti skiriant paramą – savanorišką Atgajos gyvavimo mokestį. Šio mokesčio pagalba surinktos lėšos skiriamos veiklos tęstinumui: infrastruktūros išlaikymui ir priežiūrai, savanorystės plėtrai, vadovų seminarams ir pasiruošimui stovykloms, vykstančiam ištisus metus. Tikimės, kad galėsite prisidėti 30 eurų ar kitokia suma savo nuožiūra.

Papildomi mokesčiai. Neturintiems draudimo nuo nelaimingų atsitikimų, papildomai prašome sumokėti 2 Eur. Stovyklautojai stovyklos laikotarpiui bus apdrausti „If“ draudimu. Pagal poreikį į stovyklą Smarliūnuose ir Zelvoje organizuojamas transportas iš Vilniaus, už jį sumokama atskirai.

Mokėjimas. Mokėti prašome banko pavedimu į stovyklos rengėjo Labdaros fondo „Vienybė“ sąskaitą. Mokėjimo pavedime būtinai nurodykite stovyklautojo vardą, pavardę ir pamainos kodą (registracijos formoje matomą raidę, pavyzdžiui, Z1 ar S6). Paramą – Atgajos gyvavimo mokestį – galite pervesti vienu pavedimu su kelialapio apmokėjimu, pavedime pažymėkite: (pvz.) +parama 30 Eur.

Labdaros fondas „Vienybė“

Įm. kodas 192000131

Sąsk. nr.: LT76 7044 0600 0622 5451

AB SEB bankas, banko kodas 70440

Jei esate rezervavę vietą stovykloje (ir net apmokėję kelialapį), tačiau pasikeitus planams negalite važiuoti į stovyklą, prašome kuo skubiau mums pranešti, nes Jūsų vietą galėsime pasiūlyti kitiems. Sumokėtą įmoką grąžinsime pateikus prašymą.