Projektas „Dovanoju Atgają“

Projektas „Dovanoju Atgają“ – stovyklą organizuojančio labdaros fondo „Vienybė“ iniciatyva, skirta sudaryti sąlygas į stovyklą atvykti visiems apie ją svajojantiems vaikams.

Kaupiame lėšas bei renkame tėvelių paramą, kad galėtume padėti vaikams, neturintiems finansinių galimybių stovyklauti Atgajoje.

Projekto pradžia – šį pavasarį netikėtai gauta parama Atgajai. Vienas 1999 m. stovyklavęs vadovas-savanoris padovanojo net 1000 eurų. Didžiulis ačiū! Džiaugiamės, kad Atgaja gyvenime palieka ryškų pėdsaką, skatinantį sugrįžti po tiek metų. Ir jus kviečiame dalintis: galbūt vaikui, prie kurio kelialapio prisidėsite, tai taip pat taps gyvenimą keičiančia patirtimi? Svarbi ir reikalinga yra pagalba ir mažesne suma: dėdami eurą prie euro, padovanosime Atgają visiems apie ją svajojantiems vaikams. Prisidėti prie projekto galite nurodydami paramos sumą registracijos į stovyklą metu arba pervesdami  į labdaros fondo „Vienybė“ sąskaitą (mokėjimo pavedime nurodykite „Dovanoju Atgają“).

Kreiptis dėl paramos gavimo galite užpildydami žemiau esančią prašymo formą. Apie tai, ar turime galimybę paremti jūsų stovyklavimą, informuosime iki gegužės 1 dienos.