Z1 Laisvės amžius (neprigulminga Lietuva)

Apie pamainą 5 sakiniais. Pamaina visiems, kurie gimė savo šaliai ypatingu metu – turintiems galimybę atšvęsti valstybės atkūrimo šimtmetį. Tačiau norint, kad valstybė sulauktų tokio garbaus amžiaus, ją reikia kurti ir puoselėti. Visi kartu išgyvensime modernios Lietuvos šimtmetį ir susipažinsime su asmenybėmis, kurios statė šalį ant savo pečių. Pamaina skirta tiems, kurie tiki, kad Lietuva sulauks dar ne vieno šimtmečio. Taip pat ir tiems, kurie pasiruošę kartu skambinti Lietuvos nepriklausomybės varpu ir girdėti savo tūkstantmetės istorijos aidą, nešantį mus per laiką ir erdvę į šį nepaprastą momentą.

Apie pamainą trumpai. Kultūrinė/istorinė pamaina, kuri suteiks galimybę pažiūrėti, atrasti ir gyvai patirti Lietuvos istoriją per svarbiausias šimtmečio asmenybes.

Ką išmoksi / sužinosi šioje pamainoje? Būdami maža valstybės dalimi, aiškinsimės, ko reikia siekiant ją kurti didžią. Keliausime laiku, žvelgsime į praeitį ir ieškosime, kas kuria vertę šaliai. Naudodamiesi kultūrine prizme suprasime, kas įkvėpė ryškiausias šimtmečio asmenybes kurti ir saugoti valstybę, kokias dainas dainavo ir kuo alsavo sąjūdžio vedliai, kokias ateities vizijas turėjo mūsų valstybės tėvai. Lietuva – visi jos žmonės, todėl pažvelgsime į išdrįsusių kurti Lietuvą svetur atspirties taškus.

Į kokius klausimus ieškosim atsakymų?

Ką reiškia būti neprigulmingu?

Ar kiekvienas turi būti neprigulmingas?

Ką reiškia kurti savo neprigulmingą šalį?

Kokie žmonės buvo labiausiai neprigulmingi ir kodėl?

Ar tu tikrai neprigulmingas?

GRĮŽTI Į PAMAINŲ SĄRAŠĄ

REGISTRUOTIS