Miuziklų slėnis

Ar jauti, kad dainavimas, šokis ir teatras Tau padeda išreikšti save? Norėtum pasinerti į svaigų garsų, judesio ir vaidybos sūkurį? Svajojai pabandyti tapti miuziklo dalimi, o gal sapnavai, kaip sulauki gausių aplodismentų po pasirodymo? Jei nors į vieną klausimą atsakei „taip“ – ši Miuziklų slėnio pamaina skirta Tau!

Kviečiame visus, norinčius ugdyti savo kūrybiškumą, sužinoti, kas yra miuziklas, susipažinti su šiuo žanru iš arčiau (labai arti!) ir išbandyti jėgas miuziklo kūrimo procese.

Kartu mes leisimės į nepakartojamą kelionę miuziklų slėniu. Aplankysime „Ozo šalies burtininką“ ir „Merę Popins“, apsiversime „Aukštyn kojom“, pavartysime „Džiunglių knygą“, pasinersime į „Muzikos garsus“, išbandysime savo jėgas su „Oliveriu“ ir „Annie“, žvilgtersime į paslaptingą „Žmogų iš La Mančos“, prisiliesime prie „Meilės ir mirties Veronoje“, „Velnio nuotakos“,  „Devynbėdžių“ ir dar daug kitų nuostabių miuziklų, jų istorijų ir garsų.

Tam, kad nepasiklystume, mums padės režisieriai, aktoriai, muzikantai iš šokėjai savanoriai – visi drauge žengsime pirmyn garsų, vaizdų ir judesio vedami, patirsime miuziklo žanro kūrimo ir atlikimo savitumą, miuziklų kūrimo procese dalyvausime „iš vidaus“. Tai nepakartojamas patyrimas, kuriame susijungia daina, judesys ir žodis. Tai netradicinė išraiška. Nepaprasti šokiai. Visada įdomi istorija, perteikiama dainos ir judesio pagalba.

Vakarais prie laužo dalinsimės įspūdžiais ir, nusiplūkę po dienos kelionės, sapnuosime ne bet kokius, o muzikinius sapnus.

Ir visai nesvarbu, jei iki šiol nesimokei muzikos, nelankei šokio ar dramos studijos. Svarbu, kad norėtum save išbandyti šiose srityse. Lietuvai reikalingas miuziklas – miuziklui visada reikalingas Tu!