Kviečia Rudens Atgaja

Kviečiame prasmingai praleisti rudens atostogas: išlaisvinti kūrybines jėgas, patirti nuotykių ir atradimų, geriau pažinti save ir kitą, dainuoti Atgajos dainas rudens nakty. Laukiame tavęs stovykloje!

Kada? Spalio 29–lapkričio 3 dienomis (atvykimas spalio 29 d. ryte, išvykimas lapkričio 3 d. po pietų).

Dalyviai. 12–18 metų. Vietų skaičius ribotas – iš viso stovykloje dalyvaus iki 40 vaikų.

Stovyklos tema. „Namie”. Ką jauti, kai jautiesi namie? Jei kurtum savo namus, nuo ko pradėtum? Namai yra – kur, kaip ar kas? Kur bus tavo namai, kai tavęs nebebus? Ar yra namų be dūmų? Kaip žinoti, visi ar ne visi namie? Ko netenki, kai neturi namų? Kodėl norisi grįžti namo iš stebuklingos šalies? Šešias dienas ieškosim atsakymų į šiuos ir kitus klausimus patirdami, pažindami, žaisdami, kurdami. 

Vieta. Poilsiavietė „Auksinė giria” Molėtų raj. Apgyvendinimas elektra šildomuose mediniuose nameliuose su patogumais, 4–6 vietų kambariuose kartu su vadovais. 

Maitinimas. 5 kartus per dieną pateikiamas subalansuotas ir šviežias vegetariškas maistas: bus skanu ir sotu, tačiau be mėsos!

Kaina. 160 Eur. Užsiregistravus čia, prašome registraciją patvirtinti sumokant pilną kelialapio kainą.

Papildoma informacija suteikiama el. paštu info@latgaja.lt, telefonu +370 629 12346.

Post thumbnail

Ieškome naujų vadovų

Savanorystė stovykloje suteikia unikalią nuoširdaus bendravimo su vaikais patirtį, leidžia išbandyti save kūrybinėje veikloje, mokytis ir tobulėti. Atgaja išskirtinė, nes čia nėra iš anksto…
Plačiau