Kviečia Pavasario pamaina

Kviečiame užbėgti vasarai už akių ir išvykti į stovyklą jau per moksleivių pavasario atostogas! Jei pasiilgai nuotykių, naujų atradimų, girios tankmėje skambančių Atgajos dainų ir pačių įdomiausių pažinčių – laukiame Tavęs Pavasario Atgajoje!

Kada? Balandžio 2–7 dienomis (atvykimas balandžio 2 d. po pietų, išvykimas balandžio 7 d. vakare).

Dalyviai. 12–18 metų. Vietų skaičius ribotas – iš viso stovykloje dalyvaus iki 30 vaikų.

Stovyklos tema. Kalbėsimės apie jaunatvišką maištą! Sukilimas, revoliucija, pasipriešinimas, rezistencija, nepriklausomybė… Kada maištas griauna, o kada kuria? Kas yra pop kultūra, o kas – snobizmas? Apie žuvis, plaukiančias prieš srovę, baltas varnas ir juodas avis, apie nepritapėlius. Apie drąsą laikytis savų vertybių ir išlikti savimi iki galo, apie suburtas alternatyvias bendruomenes, subkultūras, judėjimus su sava kalba, vertybėmis, autoritetais ir taisyklėmis.

Kokie buvo tarpukario bohemos manifestai? Kas ir kodėl prieš bene šimtą metų tupėjo medyje Laisvės alėjoje ir kūkavo? Ar tai buvo maištas, ar noras pasirodyti? Šalį užklupus okupantams, jaunatviškas idealizmas traukė jaunus žmones į miškus… Partizanai: beprasmiška ar vertinga protestuoti einant į atvirą kovą su prieš tave žymiai didesniu? O gal verčiau kartais slėptis pogrindyje, ieškoti aplinkkelių pasipriešinimui, slapta klausantis Liuksemburgo radijo lyg laisvo oro gurkšnio, ir susikalbėti su bendraminčiais Ezopo kalba?

Galiausiai, ką reiškia šiandien plaukti prieš srovę”? Kas yra šių dienų maištininkai ir kokia šių laikų jaunimo kova? Su kuo Tu save identifikuoji, kam priklausai ir ką Tau reiškia būti laisvam šiandien?

Vieta. Poilsiavietė „Auksinė giria” Molėtų raj. Apgyvendinimas elektra šildomuose mediniuose nameliuose su patogumais, 4–6 vietų kambariuose kartu su vadovais.

Maitinimas. 5 kartus per dieną pateikiamas subalansuotas ir šviežias vegetariškas maistas: bus skanu ir sotu, tačiau be mėsos!

Kaina. 180 Eur. Registracija į stovyklą.

Papildoma informacija suteikiama el. paštu info@latgaja.lt

Post thumbnail

Ieškome naujų vadovų!

Savanorystė stovykloje suteikia unikalią nuoširdaus bendravimo su vaikais patirtį, leidžia išbandyti save kūrybinėje veikloje, mokytis ir tobulėti.   Atgaja išskirtinė, nes čia kiekvienos pamainos…
Plačiau
Post thumbnail

Kviečia Pavasario pamaina!

Kviečiame užbėgti vasarai už akių ir išvykti į stovyklą jau per moksleivių pavasario atostogas! Visų išsiilgusių naujų pažinčių, atradimų, nuotykių lauksime Pavasario pamainoje, kurioje išgirsime…
Plačiau
Post thumbnail

2019 vasaros pamainų datos

Mieli atgajiečiai, skelbiame ateinančios vasaros pamainų datas tiems, kurie mėgsta savo atostogas susiplanuoti iš anksto! Tarp pamainų surasite ir vieną naujovę – šeimų stovyklą. Apie šią ir kitas…
Plačiau