Gimtadienį švęskime kartu

Džiaugiamės ir didžiuojamės: kūrybinė vaikų ir jaunimo stovykla „Lietuvos atgaja“ veikia jau 25 metus. Šventiniais metais kviečiame prisiminti, nuo ko viskas prasidėjo, pasidžiaugti tuo, kuo esame stiprūs ir gyvi dabar, pasvajoti, kokia Atgaja laukia po dar 25 metų. Kartu švęsti kviečiame visų kartų atgajiečius: vadovus, viršaičius, vaikus ir jų tėvus.

Pristatome gimtadienio renginių programą. Išsamesnį kiekvieno renginio aprašymą rasite „Lietuvos atgajos“ „Facebook“ puslapyje.

Birželio 2 d. Atgajos muzikinės iniciatyvos. Susitikime-koncerte išvysite įvairių laikų Atgajos muzikines iniciatyvas, susipažinusias, susibūrusias ar augusias Atgajoje: grupes, muzikantus ir muzikinius pokštus.

Birželio 15 d. 25-ojo sezono atidarymas – virtualus Atgajos laužas. Transliacija iš Smarliūnų – pirmojo šį sezoną laužo „Miuziklų slėnio“ pamainoje. Prisijungti galės viso pasaulio atgajiečiai: vilniečiai susitiks ir šėls Žalianamyje, o kiti galės dalyvauti stebėdami tiesioginę transliaciją internetu.

Rugpjūčio 26–27 d. 25-mečio festivalis. Didžiausias gimtadienio renginys – Atgajos festivalis Smarliūnuose. Programa, bilietai ir daugiau informacijos – jau labai greitai!

Rugsėjo 16 d. Atgaja Vilniuje. Šventinės vasaros uždarymas Vilniuje – erdvė susitikti, prisiminti, pasidalinti, padėkoti ir pasvajoti: o kas toliau?

Post thumbnail

Ieškome naujų vadovų

Savanorystė stovykloje suteikia unikalią nuoširdaus bendravimo su vaikais patirtį, leidžia išbandyti save kūrybinėje veikloje, mokytis ir tobulėti. Atgaja išskirtinė, nes čia nėra iš anksto…
Plačiau
Post thumbnail

Kviečia Pavasario pamaina

Kviečiame užbėgti vasarai už akių ir išvykti į stovyklą jau per moksleivių pavasario atostogas! Jei pasiilgai nuotykių, naujų atradimų, girios tankmėje skambančių Atgajos dainų…
Plačiau
Post thumbnail

Atgajos pasaulis

„Atgaja yra kitas Pasaulis“ – ši atgajiečių išsakoma mintis virsta realybe virtualiame formate! Kviečiame visų kartų atgajiečius pasižymėti bendruomenės gaublyje. Čia galite matyti, kuriuose…
Plačiau