25 laimingos vasaros: Atgajos festivalis

Gimtadienį kviečiame švęsti kartu!

Rugpjūčio 26–27 dienomis Smarliūnuose (Lazdijų raj.) – Atgajos festivalis.

Atgajos namuose laukiame visų kartų atgajiečių: vaikų, vadovų, viršaičių, muzikantų, dailininkų, medikų. Kviečiame atvykti ir tikruosius vaikų tėvelius: čia galėsite prisiliesti prie to, kuo jūsų vaikai gyvena kiekvieną vasarą.

Festivalis – tarsi dvi dienos stovykloje. Čia lauks šeimos, akademijos, dainos prie laužo, prisiminimai ir pokštai iš visų 25 Atgajos metų, atgajiečių grupių koncertas, kūrybinės veiklos, užduotys, žaidimai. Tai šventė visai Atgajos bendruomenei, puiki proga pamatyti senus draugus ir susipažinti su naujais žmonėmis.

Atgają kuria kiekvienas į ją atvykęs. Taip ir festivalį kursime kartu: dalinsimės prisiminimais, istorijomis, idėjomis, gebėjimais. Šeštadienį kviečiame vesti geriausią savo akademiją: prisimink, kokioje įdomiausioje akademijoje esi dalyvavęs stovykloje, ir pakartok ją festivalyje. Gali prisidėti ir grodamas, vesdamas žaidimus, tapdamas festivalio savanoriu, pasidalindamas įdomia archyvine medžiaga. Laukiame visų kartų atgajiečių iš viso pasaulio! Jei skaitai šį skelbimą, pasidalink su tais, kuriuos norėtum sutikti Smarliūnuose.

Festivalio bilieto kaina – 9 Eur. Į ją įskaičiuota nakvynė, maitinimas, programos išlaidos. Į festivalį pagal poreikį bus organizuojamas transportas, kainuojantis papildomai. Vaikai iki 6 metų festivalyje dalyvauja nemokamai.

Nepilnamečiai iki 16 m. festivalyje gali dalyvauti tik su lydinčiu atsakingu pilnamečiu asmeniu, nuo 16 m. – ir savarankiškai. Abiem atvejais nepilnamečiams būtina turėti pasirašytą tėvų sutikimo raštą.

Registracija į festivalį šiuo metu sustabdyta, tačiau jei dar labai labai norite patekti, rašykite el. paštu atgajai25@gmail.com